Hakkımızda

Biz ihtiyaçlarınıza çözüm üretirken siz konforunuza ara vermeyin.

Her geçen gün kalabalıklaşan kent yaşamında hızla çoğalmakta olan Site, Plaza, Rezidans, İş Merkezleri ve AVM gibi toplu yaşam alanlarında genellikle sorun haline gelen yönetim hizmetlerindeki sıkıntılar profesyonel yönetim ve denetim ihtiyacını da ortaya çıkarmaktadır. Sizlere modern kent anlayışına uygun, Profesyonel Yönetim ve Denetim Hizmetleri sunmak üzere yola çıkan Ayra yönetim, Bina ve Tesis işletiminde yüksek standart, ekonomik bütçe anlayışıyla yaşam kalitenizi arttırmayı hedeflemektedir. Ayra Yönetim, Temizlik, Güvenlik, Muhasebe, Teknik Bakım Onarım ve Peyzaj Bakım konularında on yılı aşkın deneyimiyle sizlere tüm yönetim hizmetlerini içeren konsept bir paket hazırlamaktadır. Etkin yönetim şeklimiz sayesinde tüm hizmetleri tek bir hizmet sağlayıcıdan almanız konforunuzu sekteye uğratmadan beklentileriniz karşılamanızı sağlayacaktır.

Misyon & Vizyon

Misyon & Vizyon

Hizmet kalitemizi sürekli geliştirerek müşteri talep ve beklentilerini en üst seviyede karşılamak, güçlü bir iletişim ile hedef kitlemizle aramızda duygusal bir bağ yaratmak ve müşteri sadakatini sağlamak,sektörün tercih edilen lider firması olmak, rekabet gücümüzü ve kârlılığımızı arttırmak.

 
 

 

 
 

 

Müşterilerimiz

Ahmet D.

Ayra Yönetimden site olarak çok memnunuz. Güvenlik, temizlik, bahçe bakımı ve site yönetimi ile gerçekten güzel sonuçlar elde edebilirsiniz.

Mehmet A.

Alanında lider bir firma. Güvenebilirsiniz.

Ali T.

İçimiz rahat bir şekilde sitenin muhasebe ve mali yönetim işlerini devrediyoruz. Ayra Yönetim işini ciddiye alan bir firma. Teşekkürler.